Про компанію


Westelecom — провідний провайдер Одеси і Одеської області, який надає повний спектр телекомунікаційних послуг для дому та бізнесу (високошвидкісний доступ в інтернет, цифрова телефонія, IP-телебачення і ін.).

Серед наших абонентів — великі компанії і державні установи, представники середнього та малого бізнесу, для яких важлива швидка надійний зв'язок по захищених каналах.

Компанія працює на ринку з 2003 року. З перших днів існування і до сих пір Westelecom — єдиний в Одеському регіоні провайдер, який самостійно прокладає телекомунікаційні мережі, не вдаючись до послуг підрядників. Таким чином Westelecom контролює якість виконуваної роботи на всіх етапах: від будівництва волоконно-оптичних ліній зв'язку в населених пунктах до проведення їх в будинок (технологія FTTH) або будівля (технологія FTTB) — з подальшим підключенням і наданням різних послуг. Крім того, наші фахівці самостійно і безкоштовно усувають аварії будь-якого рівня складності.

Тільки в Одесі загальна протяжність волоконно-оптичних ліній зв'язку компанії Westelecom становить понад 100 кілометрів. Це дозволяє в стислі терміни підключити до інтернету будь-який об'єкт на території міста. Крім того, ми провели телекомунікації в смт Доброслав і більшість населених пунктів Лиманського (Комінтернівського) району, а також в смт Сарата і деякі села Саратського району Одеської області і не зупиняємося на досягнутому.

Завдяки застосуванню останніх технологій інтернет від Westelecom - це стабільно висока (до 1 Гбіт/с) симетрична (однакова «на вхід» і «на вихід») швидкість. Майданчики оператора обладнані десятками джерел безперебійного живлення (УПС), тому для абонентів Westelecom доступ в Інтернет завжди безперебійний.

Крім власних потужностей надійність і підвищену пропускну здатність мереж Westelecom гарантує той факт, що вони підключені безпосередньо до магістральних інтернет-каналах. Компанія Westelecom уклала контракт з Cogent Communications - міжнародним інтернет-провайдером першого рівня (Tier 1), який базується в США і входить в п'ятірку найбільших в світі телекомунікаційних компаній.