Відеоспостереження

Для гарантії якості Westelecom встановлює відеоспостереження лише за умови підключення до власної оптико-волоконної мережі.

Розрахунок вартості відеоспостереження

Системи відеоспостереження онлайн в наш час дуже популярні. Вони дають можливість бачити і чути те, що відбувається у вас вдома, на споруджуваному об'єкті, в гаражі або на дачі. Ви будете стежити за тим, що там відбувається, в режимі реального часу. Якщо вам потрібно встановити відеоспостереження в Одесі і Одеській області, компанія Westelecom зробить це швидко і якісно.

Наші фахівці допоможуть вибрати системи відеоспостереження та швидко їх встановлять. Користуватися віддаленим відеоспостереженням зручно і просто, для цього не потрібно довго вчитися. Досить мати доступ до Інтернету.


Те, що транслюють відеокамери спостереження на ваш комп'ютер, ноутбук, планшет або смартфон, ніхто не побачить і не почує, інформація проходить по захищеному каналу зв'язку і доступ до неї маєте тільки ви.

Стежити за трансляцією бездротового відеоспостереження можна з будь-якої точки світу, де є доступ до мережі Інтернет.

Позбавте себе від зайвих переживань і завжди будьте в курсі подій. Тримайте під контролем безпеку ваших рідних і збереження майна!

Замовити
дзвінок