Як відправити електронний лист в HTML

Як відправити електронний лист в HTML

16 вер. 2019 р.

Як написати свій HTML-листв зовнішньому редакторі, а потім використати його в своєму поштовому клієнті?

Більшість сучасних поштових клієнтів відправляють електронну пошту в форматі HTML за умовчанням, коли повідомлення складено в самому клієнті. Наприклад, Gmail і Yahoo!

Існує безліч редакторів, які можна використовувати для створення HTML-повідомлення, від простих, таких як «Блокнот» в Windows, до повнофункціональних додатків, таких як Dreamweaver. Хороші редактори: Notepad ++, NetBeans, CoffeeCup і Komodo Edit.

Як написати HTML-лист

Ваші зображення повинні бути розміщені на загальнодоступному веб-сайті. Вони не обов'язково повинні бути на веб-сторінці, але вони повинні бути загальнодоступними в Інтернеті.

Використовуйте повний URL-адресу зображення в атрибуті <src> і перевірте, чи правильно відображається ваше зображення перед відправкою повідомлення.

Не використовуйте відносні шляхи в посиланнях. Ви повинні використовувати повні URL-адреси для всіх посилань, як і з зображеннями.

Якщо ви використовуєте CSS, ви повинні або вбудовувати їх в HTML за допомогою елемента <style>, або посилатися на них за допомогою повного URL-адреси.

Краще уникати JavaScript, тому що поштові клієнти зазвичай відключають їх з міркувань безпеки. Однак, якщо ви повинні використовувати його, ви повинні вбудувати його з елементом <script>.

Завжди використовуйте повний інтернет-адреса для зображень і інших ресурсів, які ви будете використовувати в своєму HTML-листі, щоб клієнт одержувача знав, де отримати до них доступ в Інтернеті.

Ви повинні пам'ятати, що поштові клієнти можуть не підтримувати розширені функції, такі як Ajax, CSS або HTML5. Чим простіше ви робите свої повідомлення, тим більша ймовірність того, що вони будуть доступні для перегляду більшості ваших адресатів.

Деякі поштові клієнти спрощують використання HTML, створеного в програмі або редакторі HTML. Нижче наведено короткі керівництва по створенню і впровадженню HTML в декількох популярних поштових клієнтів.

Gmail і Mac Mail

Gmail і додаток «Пошта» на Mac не пропонує спосіб створення електронної пошти в форматі HTML всередині клієнта. Однак ви можете відправити повідомлення HTML будь-якого з цих двох клієнтів, скопіювавши і вставивши код HTML, створений в іншій програмі.

Напишіть свою електронну пошту в редакторі HTML. Обов'язково використовуйте повні шляху, включаючи URL-адреси будь-яких зовнішніх файлів, як зазначено вище.

Як тільки файл HTML буде завершено, збережіть його на жорсткому диску (не важливо де).

Відкрийте файл HTML в веб-браузері. Якщо він виглядає так, як ви очікуєте (зображення видимі, стилі CSS коректні і т. Д.), Виберіть всю сторінку за допомогою Ctrl + A на ПК з Windows або Cmd + A на Mac.

Натисніть Ctrl + C (Windows) або Cmd + C (Mac), щоб скопіювати весь вміст сторінки.

У Gmail або Mac Mail запустіть нове повідомлення. Вставте вміст сторінки, скопійоване вище, в тіло повідомлення, використовуючи Ctrl + V або Cmd + V.

Ви можете редагувати текст після його вставки в нове повідомлення, але будьте обережні, щоб не видалити жоден з ваших стилів або вбудованих зображень; їх важко виправити, не повторюючи попередні кроки.

Thunderbird

Напишіть свою електронну пошту в редакторі HTML. Обов'язково використовуйте повні шляху, включаючи URL-адреси будь-яких зовнішніх файлів.

Виділіть весь HTML-код, використовуючи Ctrl + A (Windows) або Cmd + A (Mac). Щоб побачити сам код, вам, можливо, доведеться змінити уявлення з WYSIWYG на подання вихідного коду HTML, яке показує всі теги HTML і т. Д.

Скопіюйте HTML-код, використовуючи Ctrl + C або Cmd + A.

Відкрийте Thunderbird і напишіть нове повідомлення.

У меню виберіть Вставити і HTML.

Коли з'явиться спливаюче вікно HTML, вставте свій HTML у вікно, натиснувши Ctrl + V або Cmd + V.

Натисніть Вставити, і ваш HTML-код буде вставлений в ваше повідомлення.

Перевага використання Thunderbird в якості поштового клієнта

Ви можете підключити облікові записи електронної пошти, такі як Gmail, Yahoo! Пошта і багато інших в поштовий клієнт Thunderbird і використовувати його в якості універсального поштовий клієнт. Можливо, ви захочете зробити це, тому що трохи легше вставити HTML в повідомлення Thunderbird, і ви можете відправляти вихідні повідомлення через будь-яку з підключених облікових записів електронної пошти.

Не кожен може читати електронні листи в форматі HTML

Якщо ви відправите HTML-лист людині, чий поштовий клієнт не підтримує його, він отримає HTML-код у вигляді звичайного тексту. Якщо вони не веб-розробник і не знайомі з читанням HTML (і навіть якщо це так, незручно, якщо не сказати більше), лист буде в кращому випадку важким для читання, а в гіршому - в вигляді не читаються квазізябр.
Замовити
дзвінок