Як писати HTML в Блокноті?

Як писати HTML в Блокноті?

17 вер. 2019 р.

Не потрібно купувати або завантажувати редактор для написання HTML, якщо ви використовуєте Windows.

У вас є абсолютно функціональний редактор, вбудований в вашу операційну систему - Блокнот.

Це програмне забезпечення має обмеження, але воно абсолютно дозволяє вам кодувати HTML. Оскільки Блокнот вже включений в вашу операційну систему, ви можете відразу почати писати HTML!

Як створити веб-сторінку за допомогою Блокнота:

Відкрити блокнот: Блокнот майже завжди знаходиться в меню «Стандартні».

Почніть писати свій HTML: пам'ятайте, що вам потрібно бути більш обережним, ніж в редакторі HTML. У вас не буде таких елементів, як завершення або перевірка тегів. На даний момент ви дійсно програмуєте з нуля, тому будь-які помилки, які ви робите, чи не будуть тими, які програма може виправити за вас.

Збережіть ваш HTML у файлі

Блокнот зазвичай зберігає файли у форматі .txt. Але оскільки ви пишете HTML, вам потрібно зберегти файл у форматі .html. Якщо ви цього не зробите, у вас буде тільки текстовий файл з HTML-кодом.

Якщо ви не будете обережні на третьому етапі, ви отримаєте файл з ім'ям щось на кшталт filename.html.txt.

Ось як цього уникнути:

Натисніть Файл і потім Зберегти як.

Перейдіть в папку, в яку ви хочете зберегти.

Змініть спливаюче меню Тип файлу на Все файли (*. *).

Назвіть свій файл. Не забудьте включити розширення .html, наприклад homepage.html.

Пам'ятайте, що HTML не дуже складна у вивченні, і вам насправді не потрібно купувати будь-яке додаткове програмне забезпечення або інші елементи, щоб відкрити основну веб-сторінку. Однак використання більш просунутого програмного забезпечення для редагування HTML має свої переваги.

Використання Notepad ++

Просте оновлення до безкоштовного програмного забезпечення Notepad - це Notepad ++. Це програмне забезпечення доступне для безкоштовного завантаження, тому, якщо ви намагаєтеся писати HTML, не купуючи дороге програмне забезпечення, Notepad ++ вам доступний.

Notepad - це базовий програмний пакет, але Notepad ++ має додаткові функції, які роблять його відмінним вибором для кодування HTML.

Перш за все, коли ви зберігаєте сторінку з розширенням .html (тим самим повідомляючи програмі, що ви дійсно пишете HTML), програма додасть номера рядків і колірне кодування в те, що ви пишете. Це значно полегшує написання HTML, оскільки воно відтворює функції, які ви знайдете в більш дорогих програмах, орієнтованих на веб-дизайн. Це полегшить кодування нових веб-сторінок. Ви також можете відкрити існуючі веб-сторінки в цій програмі (і в Блокноті) і редагувати їх. Додаткові функції Notepad ++ полегшать вам це завдання.

Як писати CSS і Javascript

Як HTML, CSS і Javascript файли насправді є просто текстовими файлами. Це означає, що ви також можете використовувати Notepad або Notepad ++ для написання каскадних таблиць стилів або Javascript. Ви просто збережіть файли, використовуючи розширення файлів .css або .js, в залежності від того, який тип файлу ви створюєте.
Замовити
дзвінок