Що таке веб-хостинг?

Що таке веб-хостинг?

19 вер. 2019 р.

Де насправді знаходяться сайти?

Веб-хостинг - це послуга з надання місця для зберігання веб-сайту або програми на сервері в Інтернеті. Після того, як ваш веб-сайт стане доступний в Інтернеті, до нього зможуть отримати доступ інші комп'ютери, підключені до Інтернету.

Як працює веб-хостинг

Хостингові компанії здають в оренду свої сервера для розміщення веб-сайтів в Інтернеті. Після того, як хостінг компанії розмістить ваш сайт, користувачі зможуть отримати до нього доступ, ввівши ваш веб-адреса (доменне ім'я) в своєму веб-браузері. Коли вони це роблять, їх комп'ютер підключається до сервера, на якому розташований ваш веб-сайт. Сервер, в свою чергу, відправляє файли веб-сайту,

Веб-хостинг насправді являє набір послуг:

 • Реєстрація вашого доменного імені.
 • Зберігання файлів вашого сайту.
 • Допоміжні інструменти, такі як хостинг електронної пошти, маркетингова підтримка та аналітика веб-сайтів.
 • Адміністративні послуги, такі як управління користувачами і платежами.
 • Загальний хостинг:

  Якщо у вас є блог або невеликий бізнес Shared Hosting - хороший вибір для початку. Це найдоступніший варіант розміщення, доступний, оскільки аренда сервера,на якому розтошован ваш сайт, сплачується також іншими веб-сайтами. З іншого боку, оскільки ви спільно використовуєте простір і ресурси з декількома іншими веб-сайтами на одному сервері, перевантаження одним з них призведе до уповільнення роботи вашого веб-сайту. Ви маєте мінімальний контроль над сервером.

  Виділений хостинг:

  Виділений хостинг дає вам повний адміністративний контроль над вашим сервером і доступом до нього.
  Замовити
  дзвінок