Увага! З 1 квітня 2020 року в садових товариствах Світанок та Степове в Лиманському районі Одеської області всі Клієнти будуть переведені на нові тарифні плани: 30 Мбіт/с за 169 грн/міс, 50 Мбіт/с за 209 грн в міс, 100 Мбіт/с за 269 грн в міс, 200 Мбіт/с за 389 грн в міс, 500 Мбіт/с за 549 грн в міс, 1 Гбіт/с за 1099 грн в міс.

Як слухати подкасти?

Як слухати подкасти?

28 січ. 2020 р.

Ви можете слухати улюблені передачі на своєму настільному комп'ютері, мобільному пристрої або навіть через динаміки розумного будинку, такі як Echo або Google Home.

Слухайте подкасти на своєму комп'ютері

Якщо ви плануєте прослуховувати подкасти через настільний комп'ютер або ноутбук, ви можете зробити це одним з двох способів: через платформу веб-плеєра (наприклад, Spotify Web Player) або за допомогою настільного додатки (наприклад, Apple Podcasts або Spotify desktop). прикладна програма).

Слухати подкасти з використанням SPOTIFY WEB-PLAYER

Використання веб-плеєра може бути корисним, тому що вам зазвичай не потрібна певна операційна система або веб-браузер, і вам не потрібно завантажувати подкаст, щоб слухати його; Ви можете просто транслювати обраний вами подкаст онлайн через сам веб-плеєр.

Ось як можна прослухати подкаст за допомогою Spotify Web Player. Все, що вам потрібно, це підключення до Інтернету, веб-браузер і обліковий запис Spotify.

1. У веб-браузері увійдіть до свого облікового запису Spotify за адресою open.spotify.com. Натисніть на чорно-білу кнопку «ВХІД» в правому верхньому кутку екрану. З'явився екран входу в систему пропонує два варіанти: увійти в Spotify через Facebook або через окреме ім'я користувача і пароль. Виберіть опцію, яку ви зазвичай використовуєте, і увійдіть в Spotify.

2. Як тільки ви ввійдете в систему, ви побачите головну панель управління вашого профілю. На цій панелі інструментів у верхній частині екрану вказано ряд параметрів прослуховування. З цих варіантів виберіть Подкасти.

3. На екрані подкастів ви побачите кілька рекомендованих подкастів, які ви можете прослухати. Ви можете вибрати одне з цих шоу, щоб переглянути список епізодів, які ви можете прослухати, або використовувати основну кнопку пошуку в веб-плеєрі (розташовану у верхній лівій частині екрана в розділі «Головна») для пошуку певного подкасту.

4. Виберіть шоу (натиснувши на його логотип), і ви потрапите на сторінку шоу, на якій показані епізоди подкасту (це буде виглядати як список музичних треків). Коли ви помістіть курсор миші на значок подкасту / радіо поруч з обраним вами епізодом, значок радіо перетвориться в кнопку відтворення. Натисніть кнопку відтворення, щоб негайно почати прослуховування подкасту.

Як слухати подкасти на APPLE

Останньою версією Apple своєї операційної системи Mac є macOS Catalina. І коли технологічна компанія анонсувала macOS Catalina, вона також оголосила, що позбавляється від iTunes, замінивши його трьома новими додатками, одне з яких відомо як Apple Podcasts.

Якщо ваш Mac вже працює на MacOS Catalina, ви, швидше за все, збираєтеся використовувати настільний додаток Apple Podcasts для ваших потреб в прослуховуванні подкастів.

1. Виберіть Огляд в бічному меню в лівій частині екрана. Або ви можете шукати певний подкаст, використовуючи поле пошуку у верхній частині тієї ж бічній панелі.

2. Щоб відтворити епізод подкасту: ви можете просто використовувати кнопки управління відтворенням, які знаходяться у верхній частині екрану / вікна програми.

3. Щоб підписатися на подкаст-шоу: Як тільки ви знайшли бажане шоу, натисніть на нього, щоб побачити його профіль. На сторінці профілю шоу натисніть «Підписатися». Підписка на шоу дозволяє автоматично завантажувати нові епізоди, як тільки вони стають доступні.
Замовити
дзвінок