Увага! З 1 квітня 2020 року в садових товариствах Світанок та Степове в Лиманському районі Одеської області всі Клієнти будуть переведені на нові тарифні плани: 30 Мбіт/с за 169 грн/міс, 50 Мбіт/с за 209 грн в міс, 100 Мбіт/с за 269 грн в міс, 200 Мбіт/с за 389 грн в міс, 500 Мбіт/с за 549 грн в міс, 1 Гбіт/с за 1099 грн в міс.

Як завантажити сайт?

Як завантажити сайт?

29 січ. 2020 р.

Коли ви хочете отримати офлайн-копію всього веб-сайту, використовуйте програму копіювання веб-сайтів.

Ці програми завантажують усі файли веб-сайтів на комп'ютер і упорядковують файли відповідно до структури сайту. Копія цих файлів - це дзеркальна копія веб-сайту, доступного для перегляду у веб-браузері під час офлайн-перегляду.

Одне безкоштовне додаток для копіювання веб-сайтів - це HTTrack Website Copier. Окрім завантаження веб-сайту, HTTrack автоматично оновлює завантажену копію веб-сайту та відновлює перервані завантаження, коли у вас є з'єднання з Інтернетом. HTTrack доступний для Windows 2000 і новіших версій, Linux, OSX та Android.

Зберегти всі сторінки сайту за допомогою веб-браузера

Більшість веб-браузерів можуть зберігати веб-сторінки, але не цілі веб-сайти. Щоб зберегти веб-сайт, збережіть кожну веб-сторінку, яку ви хочете переглядати в автономному режимі.

Веб-браузери пропонують різні формати файлів для збереження веб-сторінок, а різні браузери пропонують різні варіанти. Вибрати найбільш відповідний вам формат:

 • Веб-архів: використовується для збереження веб-сторінок в Internet Explorer, при цьому текст, зображення, мультимедійні файли та інший вміст веб-сторінки упаковується в один файл.
 • Тільки веб-сторінка в форматі HTML: зберігає текстову версію сторінки.
 • Веб-сторінка заповнена: зберігає всі на сторінці в папках.
 • Текстовий файл: зберігає тільки текст на веб-сторінці.
 • Ось як використовувати Mozilla Firefox для збереження веб-сторінки:

  Кроки для збереження веб-сторінок в інших веб-браузерах, таких як Google Chrome і браузер Opera для робочого столу, аналогічні кроків для збереження веб-сторінки в Firefox.

  1. Підключіться до інтернету, потім відкрийте Firefox.

  2. Перейдіть на веб-сторінку, яку ви хочете зберегти на свій комп'ютер або в хмарну обліковий запис.

  Хоча ви можете зберегти завантажені веб-сторінки в хмарної облікового запису, пам'ятайте, що без облікового запису Інтернету або мобільного передачі даних у вас не буде доступу до цього диску в хмарі. Деякі хмарні диски синхронізуються з локальними папками. Якщо це так, переконайтеся, що ця опція включена, якщо вам потрібен автономний доступ до цих файлів.

  3. Перейдіть в меню, потім виберіть Зберегти сторінку як.

  4. У діалоговому вікні «Зберегти як» виберіть місце розташування, в яке ви хочете зберегти веб-сторінку, а потім введіть ім'я для сторінки.

  5. Виберіть стрілку списку «Тип файлу» і виберіть формат: повна веб-сторінка, тільки веб-сторінка HTML, як текстові файли або всі файли.

  6. Виберіть Зберегти.

  Зберегти веб-сторінку як файл PDF

  Якщо вам потрібна автономна копія веб-сторінки, яку можна переглянути на будь-якому пристрої і зберегти на будь-якому носії, збережіть веб-сторінку в форматі PDF.

  Ось як перетворити веб-сторінку в PDF-файл в Google Chrome:

  1. Перейдіть на веб-сторінку.

  Шукайте посилання для друку на веб-сторінці. На сторінках, доступних для друку, немає реклами, тому розмір файлу менше. На деяких веб-сторінках це може бути кнопка «Друк».

  2. Перейдіть до Більше, потім виберіть Друк.

  3. У вікні «Друк» виберіть стрілку списку «Призначення», потім виберіть «Зберегти як PDF».

  4. Виберіть Зберегти.

  5. У діалоговому вікні «Зберегти як» перейдіть в папку, в яку ви хочете зберегти файл, змініть ім'я файлу, якщо хочете, потім виберіть «Зберегти».
  Замовити
  дзвінок