Увага! З 1 квітня 2020 року в садових товариствах Світанок та Степове в Лиманському районі Одеської області всі Клієнти будуть переведені на нові тарифні плани: 30 Мбіт/с за 169 грн/міс, 50 Мбіт/с за 209 грн в міс, 100 Мбіт/с за 269 грн в міс, 200 Мбіт/с за 389 грн в міс, 500 Мбіт/с за 549 грн в міс, 1 Гбіт/с за 1099 грн в міс.

Як використовувати батьківський контроль в YouTube

Як використовувати батьківський контроль в YouTube

5 лют. 2020 р.

YouTube, найпопулярніший в світі сайт обміну відео, може стати кошмаром для батьків.

Як батько, ви змушені грати роль поліцейського інтернет-трафіку. На жаль, Інтернет - це шосе з 50 мільйонами смуг. Для YouTube немає розумного чіпа, як для телебачення, але є прийоми, які можна використовувати, щоб ваші діти були в безпеці.

Немає ніяких гарантій, що ці запобіжні заходи не захистять зрілий контент від очей ваших дітей, але краще щось, ніж нічого.

Увімкніть обмежений режим YouTube в вашому веб-браузері

Обмежений режим є частиною поточного пропозиції по батьківського контролю YouTube. Обмежений режим намагається відфільтрувати результати пошуку на YouTube, щоб відсіяти зрілий контент. Це також забороняє вашій дитині переглядати матеріали, які були позначені як неприйнятні спільнотою YouTube або були відзначені як контент тільки для зрілої аудиторії. Обмежений режим в основному призначений для обмеження вмісту явного характеру. YouTube не дає ніяких гарантій, що він ефективний на 100 відсотків.

Щоб включити обмежений режим YouTube:

1. Увійдіть в YouTube і відкрийте домашній екран.

2. Клацніть своє обличчя (або пусте обличчя, якщо ви не додали зображення до свого облікового запису) в правому верхньому куті екрану.

3. Виберіть Restricted Mode в нижній частині меню.

4. Переведіть Обмежений режим у Увімкнути, клацнувши повзунок праворуч від рядка, в якій мовиться АКТИВУВАТИ ОБМЕЖЕНИЙ РЕЖИМ.

5. Натисніть Блокувати обмежений режим в цьому браузері, щоб заборонити дитині відключати безпечний режим.

Сторінка, на якій ви були, оновлюється, і YouTube забороняє показ небажаного контенту.

Вам потрібно повторити цей процес для всіх інших веб-браузерів, які встановлені на вашому комп'ютері.

Увімкніть безпечний режим YouTube на вашому мобільному пристрої

Обмежений режим доступний в більшості мобільних додатків YouTube. Перевірте область налаштувань мобільного додатка, щоб побачити, якщо це варіант. Процес блокування функції схожий на мобільних пристроях

1. Відкрийте мобільний додаток YouTube і увійдіть до свого облікового запису.

2. Натисніть на зображення свого профілю в правому верхньому куті екрану.

3. Виберіть Налаштування.

4. Натисніть Фільтрація в обмеженому режимі. Використовуйте слайд поруч з Обмеженим режимом, щоб включити цю функцію.

5. Натисніть X у верхній частині екрану, щоб закрити екран і підтвердити зміна налаштувань.

YouTube Restricted Mode відсіває контент, який не підходить для дітей, але ви не повинні повністю на нього покладатися. Ви можете дізнатися більше про безпечний режим YouTube на сторінці підтримки YouTube безпечного режиму.Замовити
дзвінок