Увага! З 1 квітня 2020 року в садових товариствах Світанок та Степове в Лиманському районі Одеської області всі Клієнти будуть переведені на нові тарифні плани: 30 Мбіт/с за 169 грн/міс, 50 Мбіт/с за 209 грн в міс, 100 Мбіт/с за 269 грн в міс, 200 Мбіт/с за 389 грн в міс, 500 Мбіт/с за 549 грн в міс, 1 Гбіт/с за 1099 грн в міс.

Чи охоплюють пошукові системи всю мережу?

Чи охоплюють пошукові системи всю мережу?

12 лют. 2020 р.

Чи охоплюють пошукові системи всю мережу?

Хоча мільярди веб-сторінок проіндексовані пошуковими системами - і на перший погляд може здатися, що ви можете використовувати одну з них для пошуку чого завгодно.

Що пошукові системи не бачать

Пошукова система використовує програмне забезпечення для сканування і індексації веб-сторінок, але вона не може знайти все веб-сайти.

Ось кілька прикладів того, що пошукова система не індексує:

• Захищені паролем веб-сайти і сайти, для яких потрібно платна підписка, неможливо знайти за допомогою пошукової системи. Це включає в себе ваші електронні листи, онлайн-бібліотеку університету, ваші банківські транзакції і послуги потокового відео, такі як Netflix.

• Локальні файли, які існують на вашому комп'ютері або відкриті з вашого комп'ютера в веб-браузері, не відображаються в загальнодоступній пошуковій системі (якщо ви не пропонуєте їх через сервер).

• Веб-сайти можуть навмисно налаштувати одну або кілька сторінок для виключення з пошукової системи, і якщо це так, ви не зможете їх знайти.

• Приватні мережі, звані интрасетями, не підключені до Інтернету і тому не виявляються пошуковими системами.

• Такі форми, як ColdFusion і CGI, не індексуються пошуковими системами.

Пам'ятайте, що існує величезна кількість даних, доступних через Інтернет, і хоча є певний шлях, по якому ви можете знайти все це, ви просто не можете отримати більшість з них за допомогою пошукової системи.

Чи можливий повний веб-пошук?

Судячи з експоненціального зростання мережі день у день і з року в рік, а також з того факту, що все більша частина мережі вважається темної невидимою мережею, це неможливо.

Не дивно, що досвідчені пошуковці схильні не покладатися тільки на одну пошукову систему для задоволення своїх потреб в веб-пошуку, тому що один пошуковий інструмент просто не може забезпечити найповніший можливий веб-пошук.

Розумно урізноманітнити ваші потоки веб-пошуку. Наприклад, якщо Google не знайде ту музику, яку ви шукаєте, ви можете спробувати пошукову систему, спеціально створену для пошуку звукових файлів. Те ж саме стосується інших нішевих пошукових систем, які можуть знаходити зображення, шукати відео, знаходити людей і переглядати невидиму мережу.

Як обмежити те, що ви бачите за допомогою пошукової системи

У деяких випадках ви можете визначити, який тип результатів повинна відображати пошукова система, що дозволяє вам обмежувати те, що ви бачите з результатів.

Цей тип фільтрації використовує так звані «оператори пошуку», щоб миттєво звузити потенційні мільярди результатів, отриманих з пошукової системи. Наприклад, за допомогою пошуку Google ви можете виконувати пошук тільки на певних веб-сайтах, виконувати пошук за певними фразами і навіть знаходити файли з веб-пошуку.

Як використовувати розширені команди пошуку Google

Google та інші пошукові системи також часто мають розширені параметри пошуку, які дозволяють фільтрувати результати за датою і іншим параметрам.
Замовити
дзвінок