Увага! З 1 квітня 2020 року в садових товариствах Світанок та Степове в Лиманському районі Одеської області всі Клієнти будуть переведені на нові тарифні плани: 30 Мбіт/с за 169 грн/міс, 50 Мбіт/с за 209 грн в міс, 100 Мбіт/с за 269 грн в міс, 200 Мбіт/с за 389 грн в міс, 500 Мбіт/с за 549 грн в міс, 1 Гбіт/с за 1099 грн в міс.

Прийоми веб-пошуку, які повинен знати кожен

Прийоми веб-пошуку, які повинен знати кожен

13 лют. 2020 р.

Є кілька прийомів, які ви можете використовувати, щоб краще шукати і отримувати більш релевантні результати.

Будьте конкретніше

Чим більше релевантних слів ви використовуєте в своєму пошуку, тим успішніше будуть ваші результати.

Добре використовувати природну мову в своєму веб-пошуку, тому що хороша пошукова система відфільтровує «загальні» слова, які не потрібні, і підбирає важливі терміни, такі як розташування та інші визначальні слова.

Використовуйте цитати для пошуку фрази

Ще одна важлива порада для отримання кращих результатів пошуку - використовувати лапки для угруповання слів. Коли ви робите це, ви говорите пошуковій системі, що все в лапках повинно бути згруповано так само, як в результатах.

Коли ви виконуєте пошук в Інтернеті за допомогою лапок, ви різко скорочуєте кількість результатів, які показує вам пошукова система, створюючи гіперцеленаправленний набір результатів.

Те, що це робить, показує результати, які включають Лос-Анджелес замість інших сторінок, які могли б в іншому випадку включати "Лос" або "Ангели", такі як Лос Пинос, Лос Кокос, Національний ліс Анджелес і т. Д.

Те ж саме відноситься до другої половини. Оскільки ми хочемо знайти квартири в оренду, а не для продажу, і ми хочемо уникнути оренди інших речей, таких як будинки і квартири, ми використовуємо лапки для кращих результатів, щоб ці три слова були поруч один з одним.

Використання лапок ідеально підходить для пошуку дуже конкретного контенту, і воно повинно скоротити результати, які ви бачите. Однак, якщо ви укладете багато слів в лапки, ви можете обрізати занадто багато результатів, включаючи корисні, які не сформульовані точно так, як ви виконували пошук.

Використовуйте відповідну пошукову систему

Не всі пошукові системи створені однаково. Є багато різних видів, які служать дуже конкретної мети, тому, якщо «звичайного», такого як Google, Bing або Yahoo, було недостатньо, щоб знайти те, що ви шукаєте, розгляньте зовсім інший підхід.

Пошукова система аудіо є одним із прикладів, де веб-сайт або додаток спеціально створено для пошуку аудіофайлів, будь то звукові записи, музика, ефекти і т.д. Пошукова система, яка фокусується, наприклад, тільки на відео або зображеннях, марна, якщо ви Шукайте музичні файли.

Доступні також пошукові системи для людей, а також пошукові системи для зображень, невидимі веб-пошукові системи, пошукові системи, торрент-пошукові системи та інші. Також можуть бути корисні нішеві пошукові системи.

Доступ до веб-сторінок, які знаходяться в автономному режимі

Веб-сайт, який відключається, або веб-сторінка, яка постійно відключена, не обов'язково недоступні. Іноді ви можете отримати доступ до кешованої версії сторінки або переглянути її архівну копію.

Не всі веб-сторінки кешуються, але Google надає простий спосіб перевірки. Ви можете зробити це, якщо сайт з якої-небудь причини не відкриється, наприклад, якщо він був закритий або не завантажується правильно через перевантаження трафіку.

Однак опція кешування в Google не працює для дійсно старих веб-сторінок. Альтернативний спосіб пошуку по сайту, який більше не існує в Інтернеті, - знайти його на Wayback Machine.

Використовуйте розширені інструменти пошукової системи

Більшість пошукових систем мають розширені можливості, які ви можете використовувати, щоб отримати кращі результати. Ми розглянули деякі з них вище, але важливо знати, що зазвичай є набагато більше.

Простий приклад можна побачити за допомогою пошуку Yahoo. При пошуку зображень на цьому сайті ви можете вибрати певний колір, розмір і тип зображення для пошуку. Пошук відео аналогічний, але дозволяє вам вибрати довжину і дозвіл для пошуку.

Багато інструменти веб-пошуку мають розширені можливості. Ви можете побачити деякі приклади в нашому списку хитрощів розширеного пошуку Bing і в статті про опції пошуку в Google Images.

Зручна опція розширеного пошуку, яка працює в Google, полягає в пошуку результатів в URL. Інший спосіб знайти файли в Google.

Для інших сайтів шукайте Фільтр, Додатково, Інструменти, Розширені можливості пошуку або аналогічні кнопки / меню в рядку пошуку.

Пошук конкретного слова на веб-сторінці

Ефективний веб-пошук не просто включає в себе прийоми використання пошукової системи. Потрапивши на сторінку, яку ви знайшли за допомогою веб-пошуку, ви все одно можете не знайти те, що шукаєте.

На щастя, кожен веб-браузер дозволяє виконувати пошук за ключовими словами на цій сторінці. Це трохи схоже на пошук по сайту, який ви дізналися вище, але замість того, щоб просто знаходити сторінки, що містять ці слова, цей трюк показує вам, де саме на сторінці з'являється ключове слово.

Щоб зробити це, використовуйте поєднання клавіш Ctrl + F (Windows) або Command + F (Mac), щоб отримати підказку, яка запитає вас, що ви шукаєте. Більшість мобільних браузерів також підтримують функцію пошуку, яка зазвичай прихована в меню.

Наприклад, якщо ви потрапили на веб-сторінку про людину, якого ви досліджували, і хочете швидко побачити, згадує чи сторінка що-небудь про 2005 році, ви можете використовувати ярлик для введення 2005. Це виділить кожен його екземпляр. на сторінці і дозволяє швидко перейти до кожного рядка.

Спробуйте кілька пошукових систем

Не впадайте в рутину використання тільки однієї пошукової системи для всіх ваших пошуків в мережі. Google не єдиний там. Насправді, на додаток до згаданих вище унікальним пошуковим системам, є кілька альтернатив Google для звичайного веб-пошуку.

Bing, Yahoo, Startpage.com, Yandex, Ask.com і DuckDuckGo - ось кілька прикладів.

Якщо одна пошукова система не допомагає вам знайти те, що ви шукаєте, ви можете отримати кращі результати з іншого. Деякі з них використовують різні алгоритми і мають унікальні параметри фільтрації, які в кінцевому підсумку можуть показувати вам результати, відмінні від інших.

Якщо ви не впевнені, який з них використовувати, ви можете спробувати Dogpile, який об'єднує кілька пошукових систем в одну, щоб допомогти вам отримати кращі результати, не переходячи на інші сайти.
Замовити
дзвінок