Що таке соціальні мережі?

Що таке соціальні мережі?

14 лют. 2020 р.

Соціальні мережі - це інструменти для спілкування на основі Інтернету, які дозволяють людям взаємодіяти один з одним, обмінюючись інформацією і споживаючи її.

Загальні функції соціальних мереж

Якщо ви сумніваєтеся, чи може певний сайт бути класифікований як соціальний чи ні, спробуйте знайти хоча б одну з цих функцій.

 • Особисті облікові записи користувачів: якщо сайт дозволяє відвідувачам створювати свої власні облікові записи, в які вони можуть увійти, то це хороший перша ознака того, що він може бути використаний для будь-якої взаємодії з користувачем - можливо, соціальної взаємодії. Хоча можливо обмінюватися інформацією або взаємодіяти з іншими користувачами в Інтернеті анонімно, спочатку необхідно створити якусь обліковий запис користувача, що є більш поширеним, стандартним явищем.
 • Сторінки профілю. Оскільки соціальні мережі - це спілкування, сторінка профілю часто необхідна, щоб допомогти уявити людину і дати йому можливість створити власний особистий бренд. Він часто включає інформацію про окремого користувача, наприклад фотографію профілю, біографію, веб-сайт, стрічку останніх повідомлень, рекомендації, останні дії та багато іншого.
 • Друзі, передплатники, групи, хештеги і т. Д. Люди використовують свої облікові записи для зв'язку з іншими користувачами. Вони також можуть використовувати їх для підписки на певні види інформації.
 • Збір матеріалів: коли користувачі спілкуються з іншими користувачами в соціальних мережах, вони в основному говорять: «Я хочу отримувати інформацію від цих людей». Ця інформація оновлюється для них в режимі реального часу через їх стрічку новин.
 • Персоналізація. Сайти соціальних мереж зазвичай дають користувачам можливість налаштовувати свої призначені для користувача настройки, налаштовувати свої профілі так, щоб вони виглядали певним чином, організовувати своїх друзів або передплатників, керувати інформацією, яку вони бачать у своїх стрічках новин, і навіть давати відгуки про те, що вони роблять або не хочу бачити
 • Повідомлення. Будь-сайт або додаток, яке надсилає сповіщення про доступність конкретної інформації, безумовно грає в гру в соціальних мережах. Користувачі мають повний контроль над цими повідомленнями і можуть вибирати типи повідомлень, які вони хочуть.
 • • Оновлення, збереження або публікація інформації: якщо сайт або додаток дозволяє публікувати абсолютно всі, з обліковим записом користувача або без неї, тоді це соціальна мережа! Це може бути просте текстове повідомлення, завантаження фотографій, відео на YouTube, посилання на статтю або щось ще.  Замовити
  дзвінок