Уважаемые абоненты, в связи с проведением ремонтных работ на магистрали 10.07.2020 возможны периодические пропадания связи по следующим районам:
Ленинградское шоссе (Киевское шоссе), Химическая, Боровского, рынок Анжелика, Хуторская, Проценко, Социальная, Сергея Ядова, Нежданова, Воробьева, Моторная, Парковая, Чапаева, с. Нерубайское, с.Усатово, ст.Усатово.
Приносим извинения за временные неудобства.

Як шукати наукові статті? Пошуковик Google Scholar

Як шукати наукові статті? Пошуковик Google Scholar

17 лют. 2020 р.

​Google Scholar - це вертикальна пошукова система, призначена для пошуку наукових робіт.

Якщо ви проводите академічні дослідження (включаючи шкільні реферати), вам потрібно знати про Google Scholar.

Google Scholar не завжди дасть вам прямий доступ до цих документів (багато роботи приховані системами платного доступу), але він дасть вам доступ до будь-яких публікацій з відкритим доступом і вказівки, де їх шукати. У базах даних академічних бібліотек часто важко щось шукати. Спочатку потрібно знайти потрібну роботу в Google Scholar, а потім переключитися на базу даних своєї бібліотеки, щоб дізнатися, чи є у них цей конкретний документ.

Google Scholar ранжує сторінки з урахуванням джерела (деякі журнали є більш авторитетними, ніж інші) і кількості цитувань наукової роботи (рейтинг цитування). Деякі дослідники і дослідження є більш авторитетними, ніж інші, і підрахунок цитування (скільки разів конкретний документ цитується іншими документами) є широко використовуваним методом вимірювання цього авторитету. Це той же метод, який був використаний в якості основи для Google PageRank.

Google Scholar також може відправляти вам оповіщення, коли публікуються нові наукові дослідження по цікавлять вас тем.
Замовити
дзвінок