Уважаемые абоненты, в связи с проведением ремонтных работ на магистрали 10.07.2020 возможны периодические пропадания связи по следующим районам:
Ленинградское шоссе (Киевское шоссе), Химическая, Боровского, рынок Анжелика, Хуторская, Проценко, Социальная, Сергея Ядова, Нежданова, Воробьева, Моторная, Парковая, Чапаева, с. Нерубайское, с.Усатово, ст.Усатово.
Приносим извинения за временные неудобства.

Google Trends

Google Trends

21 лют. 2020 р.

Google Trends вимірює изменеие популярності пошукових термінів з плином часу.

Ви можете використовувати його для визначення загальних тенденцій в пошукових запитах, (наприклад, прямо зараз багато людей шукають все що свзяано з Game of Thrones) або для порівняння популярності певних пошукових термінів.

Google також включає інформацію про Google Trends за рік до звіту Google Zeitgeist. Зверніть увагу, що загальні тенденції є зміни в популярності, а не в рейтингу абсолютного обсягу пошуку. Google вказує, що найпопулярніші пошукові терміни з часом практично не змінюються, тому дані тренда сортують фоновий шум, щоб знайти різні пошукові фрази.

Google Hot Trends

В Google Trends є часто оновлювана вкладка поточних пошукових запитів. Цей список раніше називався Google Hot Trends. Там пошукові запити, популярність яких росте, а не просто ключові фрази, які найбільш популярні. Це не абсолютний показник популярності, так як найбільш популярні пошуки, на думку Google, мають тенденцію бути досить стійкими з плином часу. Тенденції пошуку зазвичай оновлюються протягом години або близько того.

Ви можете досліджувати пошук по тренду, навівши курсор миші на елемент, а потім натиснувши на кнопку «deep search». Ви також можете поділитися посиланням на актуальний елемент через соціальні мережі або по електронній пошті.Замовити
дзвінок