Увага! З 1 квітня 2020 року в садових товариствах Світанок та Степове в Лиманському районі Одеської області всі Клієнти будуть переведені на нові тарифні плани: 30 Мбіт/с за 169 грн/міс, 50 Мбіт/с за 209 грн в міс, 100 Мбіт/с за 269 грн в міс, 200 Мбіт/с за 389 грн в міс, 500 Мбіт/с за 549 грн в міс, 1 Гбіт/с за 1099 грн в міс.

Westelecom зайшов в Одеський порт

Westelecom зайшов в Одеський порт

7 груд. 2017 р.

До волоконно-оптичної мережі Westelecom підключилося найбільше підприємство Півдня України — Одеський морський порт.

Одеський порт має стратегічне значення для України. Це головні морські ворота нашої держави. Тому керівництво країни і самого порту пред'являють особливі вимоги до його інформаційної безпеки. Якісний доступ до Інтернету для цього транспортно-вантажного комплексу має критичне значення.

Цілком закономірно, що відбір провайдера для Одеського порту проводився ретельно. Інтернет промислового рівня успішно пройшов перевірку на відповідність найсуворішим критеріям. Тільки після цього адміністрація порту вирішила укласти договір з Westelecom.

В Одеському порту діють 8 виробничо-перевантажувальних комплексів для переробки та перевантаження сухих вантажів, нафтовий термінал, контейнерний термінал (розрахований на перевантаження 500 000 контейнерів на рік), комплекс для переробки та перевантаження тропічних і технічних масел і пасажирський термінал. В управлінні всім цим господарством беруть участь 12 стивідорних компаній. У порту працюють десятки підприємств. На штучно насипаної і намитої території Карантинного молу створена спеціальна вільна економічна зона "Порто-Франко".

Інтернет промислового рівня від Westelecom буде гарантією їх стабільної роботи і безпеки.
Замовити
дзвінок