Уважаемые абоненты, в связи с проведением ремонтных работ на магистрали 10.07.2020 возможны периодические пропадания связи по следующим районам:
Ленинградское шоссе (Киевское шоссе), Химическая, Боровского, рынок Анжелика, Хуторская, Проценко, Социальная, Сергея Ядова, Нежданова, Воробьева, Моторная, Парковая, Чапаева, с. Нерубайское, с.Усатово, ст.Усатово.
Приносим извинения за временные неудобства.

Свято малюнка з Westelecom

Свято малюнка з Westelecom

21 груд. 2017 р.

Фінал конкурсу малюнків напередодні дня Святого Миколая став справжнім святом для всіх його учасників.


160 дітей від 5 до 17 років принесли свої роботи із зимовими і новорічними сюжетами. Конкурсантів зустрічали і проводжали класичні твори європейських композиторів у виконанні кращих учнів музичної школи №5.

Westelecom підготував спеціальні призи для кожної вікової групи.

Серед робіт наймолодших учасників "Фея торжества" Христини Грабар вразила своїм оптимізмом. Маленька художниця отримала в подарунок від Westelecom навушники для меломанів з системою шумозаглушення.

"Різдвяну ніч" Артем Мілер наповнив мудрістю: з його малюнка на глядача уважно дивляться відразу три совеня. Його призом від Westelecom стала сучасна блютуз-колонка.

Серед робіт старших дітей своїм романтизмом всім запам'яталася "Зустріч" Анастасії Силантьєвої. Потужний пауер-банк від Westelecom їй не раз ще стане в нагоді.

Телеканал "Козир-Діджитал" взяв активну участь в організації конкурсу та присвятив йому спеціальний репортаж в своєму ефірі.
Замовити
дзвінок