Увага! З 1 квітня 2020 року в садових товариствах Світанок та Степове в Лиманському районі Одеської області всі Клієнти будуть переведені на нові тарифні плани: 30 Мбіт/с за 169 грн/міс, 50 Мбіт/с за 209 грн в міс, 100 Мбіт/с за 269 грн в міс, 200 Мбіт/с за 389 грн в міс, 500 Мбіт/с за 549 грн в міс, 1 Гбіт/с за 1099 грн в міс.

Зміна тарифного плану

Зміна тарифного плану

23 січ. 2018 р.

Змінити тарифний план, щоб збільшити або зменшити швидкість Інтернету, можна в Особистому кабінеті. Для цього більше не потрібно йти в клієнтський відділ або телефонувати в контакт-центр.

Зайдіть в Особистий кабінет за адресою my.westele.com.ua, або за посиланням у правому верхньому кутку на сайті westele.com.ua. Зліва в головному меню виберіть рубрику "Послуги", потім "Зміна тарифу".

Виберіть тарифний план з потрібною швидкістю і натисніть "Далі". Потім введіть пароль для входу в Особистий кабінет і натисніть "Підтвердити".

Зміна тарифного плану відбудеться першого числа наступного місяця рівно опівночі. До цього часу Вам необхідно мати достатньо коштів на Вашому рахунку для оплати за Інтернет за новим тарифом. Якщо коштів на Вашому рахунку буде недостатньо, доступ до Інтернету буде автоматично закритий.

Зміна тарифного плану — безкоштовна послуга. Обирайте для себе швидкість і тариф, які Вам підходять!
Замовити
дзвінок