Увага! З 1 квітня 2020 року в садових товариствах Світанок та Степове в Лиманському районі Одеської області всі Клієнти будуть переведені на нові тарифні плани: 30 Мбіт/с за 169 грн/міс, 50 Мбіт/с за 209 грн в міс, 100 Мбіт/с за 269 грн в міс, 200 Мбіт/с за 389 грн в міс, 500 Мбіт/с за 549 грн в міс, 1 Гбіт/с за 1099 грн в міс.

Інтернет-телебачення

Доступ до сервісу TRINITY надається відповідно до договору з ТОВ "ОТТ Україна" Про надання невиключних майнових прав інтелектуальної власності.

Для перегляду цифрового телебачення необхідно встановити додаток TRINITY-TV на ваш пристрій.

Цифрове телебачення набуває все більшої популярності у всьому світі, впевнено витісняючи свого попередника — аналогове телебачення. У порівнянні зі своїми застарілими аналогами IPTV має високу якість зображення і звуку. Різниця полягає в тому, що проходячи крізь підсилювачі, кабелі, ретранслятори та інші перешкоди, аналоговий сигнал спотворюється, а цифровий залишається незмінним. Зображення дуже реалістичне і живе, а звук — чіткий!

Технологія цифрового телебачення забезпечує високу швидкість передачі даних, що дозволяє транслювати відео і звук високої якості. Серед головних переваг IPTV — перегляд контенту на замовлення і повне управління ним.

Кожен член сім'ї буде дивитися те, що хоче. Більше не буде сімейної боротьби за пульт! Дружина може дивитися улюблений серіал по телевізору, чоловік - довгоочікуваний футбольний матч на комп'ютері, а діти — дивитися мультики на ноутбуці чи планшеті. Безліч можливостей для сімейної телевізійної ідилії! Всі задоволені і ніхто один одному не заважає!

Ви побачите в високій якості найбільш рейтингові телеканали з усього світу, спортивні матчі, розважальні та пізнавальні передачі, а також телеканали для дітей.

Доступно близько 100 популярних каналів!

Замовити
дзвінок