Уважаемые абоненты, в связи с проведением ремонтных работ на магистрали 10.07.2020 возможны периодические пропадания связи по следующим районам:
Ленинградское шоссе (Киевское шоссе), Химическая, Боровского, рынок Анжелика, Хуторская, Проценко, Социальная, Сергея Ядова, Нежданова, Воробьева, Моторная, Парковая, Чапаева, с. Нерубайское, с.Усатово, ст.Усатово.
Приносим извинения за временные неудобства.

Інтернет-телебачення

Доступ до сервісу TRINITY надається відповідно до договору з ТОВ "ОТТ Україна" Про надання невиключних майнових прав інтелектуальної власності.

Для перегляду цифрового телебачення необхідно встановити додаток TRINITY-TV на ваш пристрій.

Цифрове телебачення набуває все більшої популярності у всьому світі, впевнено витісняючи свого попередника — аналогове телебачення. У порівнянні зі своїми застарілими аналогами IPTV має високу якість зображення і звуку. Різниця полягає в тому, що проходячи крізь підсилювачі, кабелі, ретранслятори та інші перешкоди, аналоговий сигнал спотворюється, а цифровий залишається незмінним. Зображення дуже реалістичне і живе, а звук — чіткий!

Технологія цифрового телебачення забезпечує високу швидкість передачі даних, що дозволяє транслювати відео і звук високої якості. Серед головних переваг IPTV — перегляд контенту на замовлення і повне управління ним.

Кожен член сім'ї буде дивитися те, що хоче. Більше не буде сімейної боротьби за пульт! Дружина може дивитися улюблений серіал по телевізору, чоловік - довгоочікуваний футбольний матч на комп'ютері, а діти — дивитися мультики на ноутбуці чи планшеті. Безліч можливостей для сімейної телевізійної ідилії! Всі задоволені і ніхто один одному не заважає!

Ви побачите в високій якості найбільш рейтингові телеканали з усього світу, спортивні матчі, розважальні та пізнавальні передачі, а також телеканали для дітей.

Доступно близько 100 популярних каналів!

Замовити
дзвінок